Şirketimiz 1995 yılında DECOLAND unvanı ile kurulmuştur

Ticaret sicilin 42732 sicil sayısında kayıtlı bulunan DECOLAND YAPI İNŞAAT TAAHÜT MÜHENDİSLİK MİMARLIK GAYRİMENKUL MOBİLYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin ilgili yönetim kurulu kararının 16.04.2013 tarihinde tescil edildiği tasdik olunur. Şu anda şirketimiz DECOLAND YAPI İNŞAAT TAAHÜT MÜHENDİSLİK MİMARLIK GAYRİMENKUL MOBİLYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak işleyişini sürdürmektedir.

Firmamız 1995 yılından bu zamana kadar kazanılan iştecrübesine sahiptir. 23 Yıllık deneyim ve tecrübe. Şirketimiz Yapı İnşaat ve Dekorasyon firmasıdır.

Ekibimizin tamamı disiplinli çalışma ortamımıza ayak uydurabilen ve yeterli düzeyde iş tecrübesine sahiptir. Şirketimiz birçok büyük projede yer almış ve yapımını üstlenmiştir. Şirketimiz MÜSİAD üyedir

#
#

Vizyonumuz Decoland

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti ile Türkiye genelinde birçok avm ye oyun salonu inşa etme ve dekorasyon sektöründe Türkiye'de örnek bir şirket olmaktır.

#

Misyonumuz Decoland

İş çeşitlerimiz,çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmak.Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda çözüm ortağı kimliği ile,işletmelerin ihtiyaçlarına,görerek bakmak ve anlayarak çözmek için,oyun salonu inşa etme ve dekorasyon sektöründe ulusal ve yasal mevzuatlara ve standartlara bağlı kalarak işimizi gerçekleştirmek.

#

Kalite PolitikamızDecoland

İşini iyi yapmak,sürekli geliştirmek ve bunu yaparken müşterilerinin itibarına katkı sağlamak

#

Ar-Ge Decoland

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi...

end row -->